Obóz Letni, Bułgaria Złote Piaski

Opublikowano 12-04-2018

OBÓZ LETNI – BUŁGARIA, ZŁOTE PIASKI

6 – 17 sierpnia 2018

Złote Piaski, to nowoczesny i popularny kurort w Bułgarii. Znajdziesz tu czyste i zadbane piaszczyste plaże Morza Czarnego, nowoczesne hotele i liczne dodatkowe atrakcje.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ZŁOTY RÓG *** – 4-piętrowy budynek położony wśród zieleni, w górnej części kurortu Złote Piaski, ok. 500 m od plaży i centrum kurortu (zejście uliczkami Złotych Piasków) oraz ok. 600 m. od największego w Bułgarii AQUA PARKU. Do dyspozycji gości – przestronny hol recepcyjny, winda, lobby bar, restauracja. Na terenie hotelu – basen z tarasem słonecznym, bilard, stół do ping-ponga, boisko sportowe. Pokoje 4 osobowe z łazienkami, klimatyzacją, balkonami. Możliwe również pokoje 5-osobowe.
Plaża – piaszczysta w centrum kurortu (ok. 600 m od hotelu), lub bezpłatny transfer na plażę Nirvana (ok. 1,8 km od hotelu, bardzo czysta, mało zatłoczona piaszczysta plaża).

wyżywienie 3 x dziennie
Śniadanie – nabiał, wędliny, jajka, kiełbaski, sałatki, dżemy, muesli, owoce, napoje ciepłe i zimne.
Obiad i kolacja – przystawka, dania główne mięsne i wegetariańskie, różnorodne dodatki np. ziemniaki, frytki, duszone jarzyny, sałatki, ryż, deser, owoce. Dodatkowo do obiadu podawana jest zupa.

Skrócony harmonogram obozu:

1 dzień
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.
2 dzień
Przyjazd do Złotych Piasków, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00, obiad, spotkanie organizacyjne, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu, zajęcia w grupach, kolacja, nocleg.
3 -€“ 10 dzień
Program pobytu – plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, wycieczki fakultatywne, dobra zabawa.
11 dzień
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp., pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Bułgarię i Rumunię.
12 dzień
Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski

 

Cena – 1590zł

CENA ZAWIERA:

– 9 noclegów w hotelu Złoty Róg *** pokoje 4,5 osobowe z klimatyzacją i balkonami
– pełne wyżywienie w formie All Inclusive light – 9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji w formie szwedzkiego stołu, całodzienny dostęp do wody,
– opieka wychowawców i kierownika oraz ratownika podczas kąpieli
– realizacja programu
– suchy prowiant na drogę powrotną,
– przejazd autokarem LUX
– ubezpieczenie Signal Iduna KL – 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł,
– bezpłatny transfer na plażę Nirvana,

Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych (100 euro)

 

Informacje i zapisy u Grzegorza 600 961 928

www.sportclassic.pl

fb