Obóz Narciarsko – Snowboardowy 2023

Termin 15 – 21.01.2023
wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
Cena: 1590 zł /os + karnety
BON TURYSTYCZNY:
Informujemy, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym!!!
OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY – Zapraszamy do uczestniczenia w obozie narciarsko – snowboardowym w czasie którego każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na stoku grupy szkolone są przez profesjonalną kadrę instruktorską. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. W trakcie obozu jedziemy również na baseny termalne. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.
MAŁE CICHE – to turystyczna miejscowość położona ok. 10 km od Zakopanego, posiadająca nowoczesny 4- osobowy wyciąg narciarski, wiele innych wyciągów, oraz wiele tras o różnej długości i stopniu trudności.
ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat rodzinny u Ani, położony ok. 200 m. od wyciągu, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami. W obiekcie: stołówka, świetlica, sala dyskotekowa, bilard, stół do tenisa stołowego, sala wielofunkcyjna.
Wyżywienie:
6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy w dniu wyjazdu śniadaniem.
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
1 dzień Wyjeżdżamy w godzinach porannych i przyjeżdżamy na miejsce. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy. Po obiedzie ubieramy i dobieramy sprzęt i ruszamy… na razie na spokojnie sprawdzamy czy pamiętacie jak się jeździ. Dzielimy się na grupy według umiejętności.
2 – 5 dzień Zjadamy pyszne śniadanie i ruszamy na stok Małe Ciche https://maleciche.com/ kawał dobrego stoku dla ludzi o różnych umiejętnościach, jeździmy i szkolimy się na stoku. Wracamy na obiad. Po obiedzie zajęcia zorganizowane (dyskoteka, zajęcia w grupach, kulig z pieczeniem kiełbasek)
6 dzień Po śniadanku jedziemy na gorące baseny termalne, moczymy się w basenach i szalejemy na zjeżdżalniach. Po obiedzie idziemy na stok. Jedyna okazja żeby poszaleć na oświetlonym stoku.
7 dzień Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do rodziców, którzy z utęsknieniem czekają.