KOLONIE LETNIE  2024

GRZYBOWO – HOTEL DIAMENT

21.07 – 31.07.2024

Grzybowo – miejscowość położona tuż przy Kołobrzegu. Morze Bałtyckie tworzy tutaj akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m. Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Grzybowo, podobnie jak cały pas nadmorski gminy Kołobrzeg, leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

2590 zł

Cena zawiera:

– 9 noclegów w Hotelu Diament

– pełne wyżywienie, 9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji

– opieka wychowawców i kierownika oraz ratownika podczas kąpieli

– realizacja programu

– suchy prowiant na drogę powrotną

– przejazd autokarem LUX

– ubezpieczenie

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel Diament

Ośrodek położony jest w obszarze ochronnym Natura 2000.  Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Obiekt położony jest w strefie mikroklimatycznej, oddalony o 700 m od sosnowego lasu i 800 m od malowniczej, szerokiej, piaszczystej plaży. Do naszej dyspozycji: basen wewnętrzny, sale zajęciowe, piłkarzyki, ping-pong, sprzęt sportowy, orlik w pobliżu hotelu, rowery.

SKRÓCONY HARMONOGRAM OBOZU:

1 dzień

Wyjazd z Mikołowa w godzinach wieczornych

2 dzień

Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zwiedzanie okolicy, wyjście na plażę, zakwaterowanie,  obiad, spotkanie organizacyjne, przekazanie praktycznych informacji na temat pobytu, aklimatyzacja, zajęcia w grupach, kolacja.

3-10 dzień

Realizacja programu, plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, dyskoteki, dobra zabawa.

11 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia. Wyjazd w kierunku Mikołowa. Przyjazd w godzinach wieczornych

Informacje i zapisy 600 961 928         biuro@sportclassic.pl

 

Facebook