CHORWACJA – DRVENIK
Villa Gojun
4.08 – 15.08. 2023

DRVENIK – to znaczy Dalmacja, czyli gorący wypoczynek, niekończące się plaże i klimat południa. Riwiera Makarska, na której leży Drvenik to modny europejski region z krystalicznie czystym morzem,, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza.

2590 zł

Cena zawiera:

  • 9 noclegów w Villi Gojun pokoje 3, 4, 5 osobowe
  • pełne wyżywienie 9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji
  • opieka wychowawców i kierownika oraz ratownika podczas kąpieli
  • realizacja programu
  • suchy prowiant na drogę powrotną
  • przejazd autokarem LUX
  • ubezpieczenie

* cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej 20 euro / osoby

ZAKWATEROWANIE:

VILLA GOJUN – znajduje się ok. 450 m od żwirowej plaży (białe krzemienie). Obiekt posiada funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 -osobowe wyposażone w łazienkę z wc i klimatyzację. W pokojach 4-osobowych znajduje się łóżko piętrowe. Większość pokoi posiada balkony i widok w kierunku morza. Do dyspozycji gości: basen odkryty, boisko wielofunkcyjne, internet wifi, jadalnia, taras restauracyjny, taras słoneczny przy basenie.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad (pożywna zupa), kolacja z deserem. Woda do posiłków.

SKRÓCONY HARMONOGRAM OBOZU:

1 dzień

Wyjazd z Mikołowa w godzinach popołudniowych

2 dzień

Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, przekazanie praktycznych informacji na temat pobytu, aklimatyzacja, zajęcia w grupach, kolacja.

3-10 dzień

Realizacja programu, plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, dyskoteki, wycieczki fakultatywne, dobra zabawa.

11 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia, obiad. Wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).

12 dzień

Przyjazd do Polski

Wycieczki fakultatywne

RAFTING NA RZECE CETINA – niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko, a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody.

Cena – ok. 35-40 €/os.

REJS NA WYSPĘ KORCULA – wyspa podróżnika Marco Polo przyciąga wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki! Na wyspie zwiedzicie miasto Korcula, nazywane kiedyś „murowanym miastem”.

Cena – ok. 35 – 40 €/os.

Facebook