OBÓZ LETNI 2024

CHORWACJA – DRVENIK

Hotel Primus

26.06 – 7.07. 2024

DRVENIK – to znaczy Dalmacja, czyli gorący wypoczynek, niekończące się plaże i klimat południa. Riwiera Makarska, na której leży Drvenik to modny europejski region z krystalicznie czystym morzem,, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza.

2890 zł

Cena zawiera

– 9 noclegów w Hotelu Primus

– pełne wyżywienie 9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji

– opieka wychowawców i kierownika oraz ratownika podczas kąpieli

– realizacja programu

– suchy prowiant na drogę powrotną

– przejazd autokarem LUX

– ubezpieczenie

— cena nie zawiera obowiązkowej opłaty klimatycznej 20 euro / osoby

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Primus – znajduje się ok. 300 m od żwirowo-kamienistej plaży. Obiekt posiada funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 -osobowe wyposażone w łazienkę z wc i klimatyzację. Większość pokoi posiada balkony. Do dyspozycji: boisko wielofunkcyjne, sala zajęciowa, internet wifi, jadalnia.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad (pożywna zupa), kolacja z deserem. Woda do posiłków.

SKRÓCONY HARMONOGRAM OBOZU:

1 dzień

Wyjazd z Mikołowa w godzinach popołudniowych

2 dzień

Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, przekazanie praktycznych informacji na temat pobytu, aklimatyzacja, zajęcia w grupach, kolacja.

3-10 dzień

Realizacja programu, plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, dyskoteki, wycieczki fakultatywne, dobra zabawa.

11 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia, obiad. Wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).

12 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach porannych

Wycieczki

RAFTING NA RZECE CETINA niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko, a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Cena -40 €/os.

REJS STATKIEM – Fish Picnic  – Całodzienna wycieczka po morzu połączona z wypoczynkiem, plażowaniem, kąpielami w morzu oraz skokami ze statku do wody. Miejscem docelowym rejsu jest Blue Lagoon i wyspa Sućuraj. Podczas podróży można podziwiać niezwykłe krajobrazy oraz malownicze widoki. Pierwszy przystanek jest w miejscowości Sućuraj, tam czeka nas plażowanie oraz zwiedzenie okolicy. Po powrocie na statek czekać będzie przygotowany przez załogę obiad: smażone ryby/pierś z kurczaka, sałatki oraz soki. Następnym przystankiem jest Blue Lagoon z krystalicznie czystą wodą. Tutaj będzie możliwość poskakać do wody ze statku. Cena – 40 €/os.

Informacje i zapisy 600 961 928         biuro@sportclassic.pl

Facebook