Ferie 2024

Informujemy że zostały jeszcze wolne miejsca na Półkolonie w Mikołowie i na Obóz Narciarski w miejscowości Małe Ciche. Zapraszamy do kontaktu. Zapisz się już dziś.

mail:      biuro@sportclassic.pl

tel.          600 961 928

Pełna oferta znajduje się poniżej
  • Obóz Narciarski
Termin 27.01 – 2.02.2024
wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
Cena: 1890 zł /os + karnety
OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY – Zapraszamy na zimowy obóz narciarsko – snowboardowym w czasie którego każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe oraz świetnie spędzić czas. Na stoku grupy szkolone są przez profesjonalną kadrę instruktorską. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. W trakcie obozu mamy również kilka innych atrakcji:
– organizujemy kulig z pochodniami
– mamy ognisko przy muzyce z pieczeniem kiełbasek
– jedziemy na baseny termalne.
Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.
MAŁE CICHE – to turystyczna miejscowość położona ok. 10 km od Zakopanego, posiadająca nowoczesny 4- osobowy wyciąg narciarski, wiele innych wyciągów, oraz wiele tras o różnej długości i stopniu trudności.
ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat rodzinny u Ani, położony ok. 200 m. od wyciągu, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami. W obiekcie: stołówka, świetlica, sala dyskotekowa, stół do tenisa stołowego, sala wielofunkcyjna.
Wyżywienie:
6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy w dniu wyjazdu śniadaniem.
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
1 dzień Wyjeżdżamy z Mikołowa w godzinach porannych i przyjeżdżamy na miejsce. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy. Po obiedzie  dobieramy sprzęt i przygotowujemy go.  W tym dniu planujemy również zajęcia integracyjne.
2 – 5 dzień Zjadamy pyszne śniadanie i ruszamy na stok Małe Ciche https://maleciche.com/ kawał dobrego stoku dla ludzi o różnych umiejętnościach,  jeździmy i szkolimy się na stoku. Wracamy na obiad. Po obiedzie zajęcia zorganizowane (dyskoteka, zajęcia w grupach, kulig z pieczeniem kiełbasek)
6 dzień Po śniadanku idziemy na stok. Po obiedzie jedziemy na gorące baseny termalne, moczymy się w basenach i szalejemy na zjeżdżalniach.
7 dzień Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do rodziców, którzy z utęsknieniem czekają.
możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu 30 zł /dobę
  • Zimowe Półkolonie – Mikołów 2024
Fantastycznie spędzony czas na półkoloniach gwarantują nasi opiekunowie, dużo atrakcji, każdy dzień spędzamy inaczej, nudy z nami nie ma. Spotykamy się zawsze w salce znajdującej się nad basenem w Mikołowie, tam zaczyna się nasza przygoda…
Termin   5 – 9 lutego 2024
Cena 890 zł
W programie m. in.:
– zajęcia na Krytej Pływalni w Mikołowie
– Wycieczka do Wisły, a tam m.in. Zimowy Plac Zabaw
– Aqua Park Tychy
– zabawy na śniegu
– lodowisko
– Wyjazd do Kina
– zajęcia na sali
– wyżywienie (obiad, podwieczorek, woda)
Wiek uczestników 6-14
bawimy się 7.30 – 16.30

mail:      biuro@sportclassic.pl

tel.          600 961 928